Toyota збудує перший у світі мегаватний завод з виробництва водню

Японська автомобільна корпорація Toyota планує побудувати в США першу в світі електростанцію Tri-Gen, яка перетворюватиме відходи сільського господарства на воду, електрику і водень, пише Рetrolplaza.

Комплекс в в порту Лонг-Біч у Каліфорнії почне працювати у 2020 році. Він вироблятиме приблизно 2,35 МВт*год електроенергії і зможе живити 2350 будинків і виробляти достатню кількість палива для 1500 автомобілів з водневим двигуном. Об'єкт також буде оснащений однією з найбільших заправних водневих станцій в світі. Крім того, водень буде використовуватися і для проекту Portal Project, в рамках якого водневими паливними елементами оснастили магістральний тягач.

Toyota активно інвестує в розвиток водневого транспорту. Водневі паливні елементи використовуються в седанах Mirai і вантажівках Project Portal. Автовиробник хоче значно знизити вплив своєї продукції на навколишнє середовище і збирається припинити виробництво традиційних двигунів внутрішнього згоряння до 2040 року. Новий завод з виробництва водню у компанії називають «кроком вперед» до цієї мети.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: