Toyota запевняє, що «вихлопи» водневого автомобіля безпечніші за молоко

Не секретом є той факт, що «вихлопами» водневого автомобіля є вода, а не шкідливі речовини, як у випадку зі звичайними машинами з ДВЗ. Toyota пішла далі і намагаючись показати екологічність свого нового водневого седану, провела ряд дослідів якими похизувалась перед публікою. 

Головний інженер батареї паливних елементів Toyota Mirai Сейджі Мітсуно, розповів агентству Automotive News, що за вмістом органічних домішок, вода, що утворилась в результаті роботи водневої автівки безпечніша від молока. 

Проте, Toyota не рекомендує вживати таку воду, адже вона утворена в результаті хімічної реакції між воднем з паливного баку та киснем, котрий міститься в повітрі, якість якого виробник гарантувати не може. Повітря може містити різні бактерії та інфекції, а вода отримана в процесі переробки не проходить процедур стерилізації і дистиляції.

Читайте також: В Україні створено сервіс по переобладнанню автомобілів в електромобілі

Воднева Toyota Mirai була презентована на минулому тижні. В Японії та Європі продажі новинки розпочнуться у наступному році, а от у США, Mirai з’являться ще у цьому році. Каліфорнія перша побачить водневу Toyota на своїх дорогах, адже саме в цьому регіоні система водневих заправок є найбільше розвиненою. Орієнтовна вартість водневого автомобіля складе 57,5 тисячі доларів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: