Toyota запатентувала дрон для заправки автомобіля під час руху

Японська компанія Toyota працює над безпілотним причепом для заправки і зарядки автомобіля під час руху.

Про це свідчить відповідна заявка, яку японська компанія відправила у патентне відомство Patent Swarm, передає hightech.plus

Розробники орієнтуються на кілька видів палива, включаючи бензин, водень і електрику.

Технологія Toyota працює за принципом Uber. Коли у автомобіля закінчується паливо або енергія у батареї, а до найближчої заправної станції ще далеко, водій використовує додаток для виклику автономного дрона-заправника. Система визначає місце розташування автомобіля по GPS і відправляє найближчий вільний дрон. При цьому дрони можуть послідовно заправити відразу кілька автомобілів за один рейс перед поверненням на базу.

Дрон самостійно приїжджає до автомобіля на дорозі і заправляє його «на льоту». У заявці не зазначено, чи повинен автомобіль зупинитися, або дрон самостійно підключається під час руху.

Автовиробник визнає, що станції на викопному паливі досить поширені, а заправки для електромобілів і водневого транспорту зустрічаються набагато рідше. Компанія пропонує використовувати окремі дрони для кожного варіанту заправки.

Крім процесу заправки, автори патенту запропонували і додатковий спосіб заробітку - за допомогою зовнішньої реклами. Японська компанія вважає, що в майбутньому мобільні системи заправки займуть більшу частину трафіку і всі вони будуть обклеєні постерами з рекламою. Цей сценарій також передбачає поширення безпілотних автомобілів, щоб пасажири звертали більше уваги на рекламні пропозиції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка