Toyota почала будувати в Японії еко-місто, що живитиметься відновлюваною енергією

Toyota Motor Corp. провела церемонію закладання фундаменту «розумного» міста Woven City біля підніжжя гори Фудзі в Японії, яке стане майданчиком для нових технологій, включаючи робототехніку та штучний інтелект, пише Japan times.

Будівельні роботи в «місті майбутнього» розпочнуться у березні. Спочатку до Woven City переїдуть близько 360 людей, включаючи співробітників Toyota. Згодом населення збільшиться до 2000 осіб. Місто буде побудоване на місці колишнього заводу Toyota площею 70,8 га в Сусоно, префектура Сідзуока. Воно буде живитися за допомогою водневих паливних елементів та сонячних панелей.

2.png

Toyota описує місто, в якому працюють такі компанії-партнери, як телекомунікаційний гігант Nippon Telegraph і Telephone Corp., як "живу лабораторію", де в реальних умовах будуть тестувати автономні транспортні засоби, роботів, «розумні» будинки та штучний інтелект.

Автовиробник доручив датському архітектору Б'ярке Інгельсу, який спроектував Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку та штаб-квартиру Google у Каліфорнії, розробити планування міста.

Toyota заявила, що будівлі в місті в основному будуть зроблені з дерева, щоб мінімізувати вуглецевий слід. Будинки використовуватимуть датчик штучного інтелекту для перевірки стану здоров'я мешканців.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка