Toyota планує припинити випуск бензинових автомобілів до 2050 року

Нещодавно в рамках презентації власної програми розвитку «Тoyota 2050 - екологічні проблеми», керівництво японського автоконцерну оголосило про свої плани припинити виробництво і продаж бензинових автомобілів до 2050 року і повністю перейти на випуск гібридних авто і машин на паливних елементах, повідомляє інформагентство ТАСС

Мета такого плану полягає у бажанні компанії істотно скоротити кількість шкідливих викидів. 

Більше того, Toyota обіцяють всіляко просувати цю ідею. Вони планують переконувати керівництва інших компаній у необхідності запровадження з їх боку подібної ініціативи, яка до 2050 року може призвести до 90% скорочення викидів у порівнянні з рівнем 2010 року. 

Варто зазначити, що спочатку план по скороченню бензинових автомобілів до 2050 року належав Міністерству навколишнього середовища Японії, яке закликає місцеві автомобільні концерни до активного сприяння в цьому напрямку. 

До 2020 року кількість проданих компанією Toyota гібридних авто може досягти 15 млн - це вдвічі більше, ніж зараз реалізовано по всьому світу. У 2014 році частка гібридних авто в продажах Toyota вже склала понад 40%.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка