Total побудує у Північній Кореї плавучі вітрові станції загальною потужністю 2,3 ГВт

У Північній Кореї побудують плавучі морські вітроелектростанції загальною потужністю 2,3 ГВт.

Угоди про спільну розробку ВЕС підписали інвестиційна група Green Investment Group (GIG) Macquarie і глобальна нафтогазова компанія Total, передає renen.  

Портфель складається з п'яти об'єктів - три у промисловому центрі Ульсані загальною потужністю 1,5 ГВт і два у провінції Південна Чолла загальною потужністю 800 МВт.

За умови отримання дозволів регулюючих органів і виконання інших попередніх умов партнери мають намір почати спільну розробку восени 2020 року. GIG вже розпочала комплексну кампанію зі збору даних про вітровий потенціал для першої фази Ульсанського проекту потужністю 500 МВт. Будівництво планується розпочати до кінця 2023 року.

«Наш вихід у сегмент плавучої морської вітроенергетики у Південній Кореї відповідає стратегії Total з прибуткового розвитку відновлюваних джерел енергії в усьому світі і сприяє досягненню наших цілей з досягнення нульових викидів», — заявив Патрік Пуянне, голова і головний виконавчий директор Total.

Портфель морських вітроенергетичних установок GIG і Total буде відігравати важливу роль у досягненні амбітних цілей Південної Кореї у сфері поновлюваних джерел енергії. Корейський урядовий план націлений на створення 12 ГВт потужностей морської вітроенергетики до 2030 року.

Партнерство також буде зосереджено на максимальному збільшенні корейського вмісту у ланцюжку поставок відповідно до урядового плану "новий курс", який націлений на створення 1,9 мільйона нових робочих місць у сфері екологічно чистої енергії та інших нових технологій. GIG підписала меморандум про взаєморозуміння з містом Ульсан і 18 організаціями, включаючи місцевих виробників HESI і Unison, Korea East-West Power, KEPCO-ENC і рядом науково-дослідних організацій, включаючи Технопарк Ульсана і Університет Ульсана. Меморандум про взаєморозуміння передбачає співпрацю у сфері офшорної вітроенергетики в Ульсані, розвиток місцевих технологій і створення нових робочих місць.

«Багато в чому завдяки наявності у країні суднобудівної та морської інфраструктури світового класу, GIG і Total бачать значні можливості для плавучої офшорної вітроенергетики в Кореї", - наголошується у заяві.

У березні Total придбав 80% у морському плавучому вітроенергетичному проекті Erebus, який реалізується у кельтському морі в Атлантиці.

Наразі GIG - провідний глобальний інвестор і розробник активів зеленої інфраструктури - підтримала вже 16 морських вітроенергетичних проектів загальною потужністю майже 5,5 ГВт. Портфель розроблюваних проектів GIG налічує більше 25 ГВт, включаючи 4,5 ГВт морських вітроенергетичних потужностей по всій Азії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка