Tesla запускає в Австралії віртуальну станцію на сонячних панелях і домашніх акумуляторах

У Південній Австралії запускає і впроваджує віртуальну електростанцію на сонячних панелях і домашніх акумуляторах.

Про початок третьої фази проекту оголосила американська компанія Tesla, передає tass

Незабаром до цифрової системи будуть підключені майже 4 тисяч будинків, оснащених сонячними панелями і акумуляторами Tesla Powerwall.

Віртуальна електростанція об'єднує широкий спектр розподілених енергетичних активів, таких як сонячні панелі і домашні акумулятори, і інтегрує їх в єдину мережу. Учасники системи отримують вигоду за рахунок можливості купувати електроенергію за вигідними тарифами і більш стабільної роботи мережі. Згідно з оцінками компанії, витрати домогосподарств на електрику з використанням Tesla Power Wall і SA VPP нижче на 20% в порівнянні з базовими тарифами.

"В даний час Tesla робить наступний крок для прискорення переходу Австралії до стійкої енергетики, - зазначила голова правління Tesla Робін Денхольм. - З урахуванням приєднання до Програми нових клієнтів загальне число учасників на новій стадії запуску Південно-австралійської віртуальної електростанції (SA VPP) у найближчому майбутньому буде охоплювати 50 тис. домогосподарств".  

Інвестиції Tesla на третьому етапі проекту складуть $18 млн. загальний фінансовий внесок уряду Південної Австралії склав $10 млн, додаткові $8,2 млн і $30 млн надали Австралійське агентство з відновлюваних джерел енергії (ARENA) і фінансова корпорація чистої енергії (CEFC).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка