Tesla випустила нову «сонячну» черепицю з більшою потужністю та ефективністю

Tesla запускає нову сонячну черепицю з більшою ефективністю та більшою потужністю. Вона дозволить генерувати більше сонячної енергії з меншою кількістю сонячної черепиці на одному даху. Також використання меншої кількості сонячних панелей може спростити процес монтажу.

Як пише Electrek, продукт отримав широке визнання завдяки своєму красивому дизайну. Він, безсумнівно, має значні переваги перед звичайними сонячними панелями, з можливістю проникнення на такі ринки, як нові будівлі та будинки, які потребують заміни даху. Однак у Tesla виникли проблеми з тестуванням черепиці на довговічність, з обсягом виробництва та ціновою політикою. На початку року компанія підняла ціни на сонячну покрівлю, запровадивши новий «коефіцієнт складності даху».

Нещодавно Tesla значно модернізувала свою сонячну покрівлю за допомогою нової, більш потужної сонячної черепиці.

Раніше Tesla використовувала черепицю «SR60T1» потужністю 58,5 Вт для сонячних дахів. Зараз компанія починає монтаж нової сонячної черепиці «SR72T1». Новинка має вищу максимальну вихідну потужність 71,67 Вт. Завдяки більш ефективним сонячним елементам Tesla вдалося зберегти той самий розмір плитки зі збільшенням максимальної вихідної потужності на 22%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка