Tesla урочисто відкриє Gigafactory 29 липня

Tesla раніше вже обіцяла провести спеціальний захід з відзначення відкриття свого заводу з виробництва батарей в Неваді. Відвідування його навіть було обіцяно в якості призу за підсумками другого раунду реферральної програми для власників Model S. Тепер у цього заходу з'явилася дата: 29 липня, повідомляє electrek.co.

Кожен власник Model S, який привернув 5 і більше продажів з жовтня по грудень, отримав запрошення:

«Вітаємо з нагоди отримання виграшних квитків на майбутнє урочисте відкриття Gigafactory! Ми цінуємо Вашу підтримку і участь в реферральний програмі. Повідомляємо, що подія урочистого відкриття Gigafactory відбудеться ввечері в п'ятницю, 29-го липня на нашому заводі поблизу Ріно, Невада».

Фабрика все ще знаходиться в процесі будівництва і в даний час запущена лише перша її черга, при якій освоєно понад 74 000 квадратних метрів виробничих площ і більше 176 000 квадратних метрів загальної території. Перша черга будівництва часто згадується як «пілотний завод». Після закінчення будівництва Gigafactory експлуатаційна площа становитиме понад 1,2 мільйона квадратних метрів. Tesla перейменувала завод в «Gigafactory 1», натякаючи на те, що число Gigafactory буде рости.


У жовтні 2015 компанія перемістила лінію з виробництва настінних акумуляторів зі свого автозаводу під Фрімонті (Каліфорнія) на фабрику в Неваді. На початку 2016 року почався ріст обсягу виробництва даної продукції. Реальною проблемою буде початок виробництва гальванічного елемента на фабриці, яке, як очікують, почнеться пізніше в цьому році. Можливо, Тесла відкриє трохи більше інформації про елементи живлення, які будуть продемонстровані під час урочистого відкриття.

Минулого року генеральний директор Ілон Маск згадав, що набори гальванічних елементів, які будуть зроблені на фабриці, матимуть «помірні» технологічні поліпшення в порівнянні з поточними продуктами. Але реальним переломним моментом стане їх вартість. Tesla прагне зменшувати ціну свого гальванічного елемента на 30-50% за рахунок зростання масштабів виробництва на Gigafactory і скорочення логістичних витрат, тому що весь процес виробництва буде зосереджений під одним дахом.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: