Tesla створила найбільшу в світі акумуляторну станцію ємністю 80 МВт-год

Ще в вересні минулого року Tesla оголосила про спільний з компанією Southern California Edison (SCE) проект: акумуляторну станцію Mira Loma, де використовуватимуться нові літій-іонні Powerpack 2. Нещодавно стало відомо про відкриття цієї акумуляторної станції ємністю 80 МВт-год, яка стала найбільшою в світі в галузі зберігання енергії, повідомляє Electrek.

Проект включає 400 нових Powerpack Tesla 2, кожен з яких вдвічі перевершує Powerpack першого покоління – 210 кВт проти 100. Mira Loma є одним з перших прикладів використання нових акумуляторних блоків у масштабних проектах.

Акумуляторна станція зможе протягом доби забезпечувати електроенергією 2,5 тисяч домогосподарств. Система буде постачати електроенергію в години пік, щоб допомогти зберегти надійність і знизити залежність компанії Southern California Edison від природного газу. Проект був фактично запущений, коли компанія SCE почала шукати альтернативне рішення після відключення природного газу з водосховища Алізе Каньйон, який був джерелом для електростанцій в регіоні.

Якщо нова акумуляторна станція покаже успішні результати, вона може стати прикладом для інших компаній – Tesla вже веде переговори про «ряд нових великих станцій», що стануть масштабними проектами зберігання енергії. Компанія також підписала проект з очисними спорудами в Каліфорнії (там мають з’явитися станції ємністю 34 МВт-год), та домовилася про дрібніші проекти в Новій Зеландії і Південній Африці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка