Тесла представила систему гігантських промислових акумуляторів Megapack

Менше двох років тому Tesla побудувала і встановила найбільшу в світі систему зберігання енергії в Південній Австралії, використовуючи акумулятори Tesla Powerpack. Відтоді цей об'єкт заощадив майже 40 мільйонів доларів тільки за перший рік і допоміг стабілізувати і збалансувати ненадійну мережу регіону.

Системи акумулювання стають все більш важливим елементом переходу світу до стійкої енергетики. Щоб відповідати світовому попиту Tesla розробила новий проект промислового масштабу: Megapack. Система з гігантських промислових акумуляторів розроблена спеціально для зберігання великого обсягу електроенергії і може стати основою для електростанцій майбутнього. Ідеєю розробників Megapack стала можливість швидкої побудови електростанцій на відновлюваних джерелах енергії.

Кожен Megapack поставляється з заводу в повністю зібраному вигляді з ємністю до 3 МВт-год і потужністю інвертора 1,5 МВт, спираючись на конструкцію Powerpack з інтерфейсом змінного струму і збільшенням щільності енергії на 60% в порівнянні з іншими системами акумулювання і традиційними електростанціями на викопному паливі. Використовуючи Megapack, Tesla може розгорнути електростанцію потужністю 250 МВт менше ніж за три місяці – в чотири рази швидше, ніж традиційна електростанція на викопному паливі такого розміру. Megapack також може бути підключена безпосередньо до сонячної чи вітрової електростанції та використовувати накопичену енергію для підтримки пікових навантажень мережі.

Tesla розробила власне програмне забезпечення для моніторингу, контролю та монетизації установок Megapack. Комплекс акумуляторів працює під управлінням центрального хаба, що дозволяє контролювати актуальну ємність і потужність станції. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: