Tesla представила акумуляторну систему для будинку за $3000

Компанія Tesla, як і планувалося, представила акумуляторну систему Tesla Energy, яка може працювати і вдома, і в офісі, і на підприємстві. Як повідомляє geektimes.ru, представлено два різних типи систем: Powerwall і Powerpack.

Що стосується Powerwall, то компанія випустила дві моделі: 10 кВт ($3500) і 7 кВт ($3000). Розміри системи складають приблизно метр на метр, з товщиною близько 18 сантиметрів. Powerwall постачається з підтримкою управління обігрівом будинку і можливістю управління через Інтернет. Заряджатися батареї можуть або від сонячної батареї або вітрогенератора (якщо такі встановлені), або від стаціонарного джерела електрики.

Що може дати встановлення такої системи будинку? Тут кілька варіантів: 
Перший - акумулювання 15 кВт * год енергії від поновлюваних джерел (за їх наявності), що дозволяє зберігати надлишок енергії, а не віддавати його в мережу (за це енергокомпанії іноді платять, іноді ні). 
Другий - акумулятор системи можна заряджати в години, коли енергія найдешевша, і використовувати цю енергію, коли енергокомпанії постачають її за максимальною ціною.

5.jpg

Характеристики Powerwall

Монтаж: настінний, в будівлі або на вулиці;
Інвертори: сумісність з великою кількістю систем;
Енергія: 7 кВт * год або 10 кВт * год
Загальна: 2 кВт
Пік: 3 кВт
Напруга: 350 - 450 В;
Струм: номінальний 5 А, пікове значення 8.5 А;
Робочі температури: від мінус 20 до плюс 43
Гарантія: 10 років
Вага: 100 кг
Розміри: 1300 мм * 860 мм * 180 мм

Середнє американське домогосподарство споживає 30 кВт * год енергії на добу, що означає можливість забезпечення потрібною кількістю енергії в години пікових навантажень і час, коли енергія найдорожча. У системі є і UPS (блок безперебійного живлення), завдяки чому електрика в будинку або офісі буде навіть тоді, коли в місцевій енергетичній інфраструктурі виникають неполадки.

При наявності альтернативних джерел енергії свій будинок з встановленою системою Powerwall можна зробити повністю автономним, незалежним від стаціонарної енергомережі.

Powerpack - це «старший брат» Powerwall, система, яка призначена для підприємств. Ця система може бути масштабована, і працювати навіть на великому підприємстві. Так, 100 кВт-ні юніти можуть бути об'єднані в систему від 500 кВт до 10 МВт.

6.jpg

На презентації нових систем Ілон Маск згадав і «Гігафабрику акумуляторів», яка зможе виробляти 50 млн кВт * год батарей в рік до 2020 року. За словами Маска, 160 млн Powerpacks вистачить для забезпечення енергією всі США, а 2 млрд таких систем вистачить для всього світу.

Система Powerwall проходила різні тести, працюючи «в польових умовах», цю систему вже отримали деякі клієнти. Продажі починаються влітку. Що стосується Powerpack, то замовлення Tesla почне приймати пізніше цього року, активні ж продажі почнуться з введенням в дію «Гігафабрики».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка