Tesla почала будувати у Каліфорнії систему зберігання енергії на 730 МВт*год

В окрузі Монтерей(штат Каліфорнія) починають будівництво акумуляторної системи зберігання енергії на 730 МВт*год. 

Проект Megapack на розподільній підстанції Мосс-Лендінг реалізують Tesla і Pacific Gas and Electric Company, які оголосили про отримання всіх дозвільних документів від влади, передає hightech.plus

Система буде складатися з 256 блоків Tesla Megapack, які будуть встановлені на 33 бетонні плити.

Tesla вперше заявила про переговори з PG&E ще влітку 2018 року. Компанії швидко домовилися про спільний проект і відправили заявку на затвердження в каліфорнійську комісію з комунальних підприємств (CPUC). Проект перебував на розгляді відомства майже два роки, але все ж був затверджений.

Акумуляторна система зберігання енергії (BESS) потужністю 730 МВт *год буде побудована спільними зусиллями Tesla і PG&E на розподільній підстанції у Мосс-Лендінг. Будівельні роботи почнуться найближчим часом і повинні бути завершені до початку наступного року, а введення супер-батареї в експлуатацію заплановано на другий квартал 2021 року.

В майбутньому партнери планують розширити проект до 1,1 ГВт*год загальної потужності, що означатиме установку ще 130 блоків Megapack. Поки, це найбільший проект з усіх, що Tesla має намір реалізувати в найближчі 3 роки, який отримав всі необхідні дозволи.

"Акумуляторні системи відіграють важливу роль у підвищенні ефективності та надійності електромереж, інтеграції відновлюваних ресурсів при одночасному зниженні залежності від викопного палива, - заявив Фонг Ван, старший віце-президент з енергетичної політики і закупівель в PG&E. - Наш проект стане альтернативою більш дорогим традиційним рішенням, що призведе до зниження загальних витрат для наших клієнтів. Масштаб, призначення і гнучкість проекту Megapack в Мосс -Лендінг зіграє велику роль для майбутніх розробок систем зберігання енергії".

Представники PG&E заявили, що акумулятори Megapack заощадять компанії понад $100 млн протягом 20-річного терміну експлуатації проекту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: