Тесла планує до кінця 2017 року збільшити кількість зарядок Supercharger до 10 тис.

До кінця цього року компанія Tesla має намір збільшити кількість швидкісних зарядних станцій Supercharger до 10 тисяч. Зараз Тесла має 6000 зарядок по всьому світу, тож протягом наступних 6 місяців доведеться додати ще 4000 станцій. Це більше, ніж компанія встановила за перших 3 роки існування мережі Supercharger, пише Еlectrek.

Останнім часом Тесла значно пришвидшила темпи і ефективність розгортання мережі зарядних станцій. Допомагає цьому і нова стратегія компанії. Зокрема нещодавно встановили станцію між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско, яка буде мати одразу 40 зарядок. Це вдвічі більше, ніж зараз мають найбільші станції Тесли. Щоб до кінця 2017 року досягти мети у 10 тисяч зарядок, компанія має відкрити ще 100 таких станцій за півроку (мета компанії пов'язана з кількістю зарядних пристроїв, а не станцій).

«Ми розпочали 2017 рік з більш ніж 5000 зарядок Supercharger в усьому світі, і до кінця цього року, Tesla подвоїть їхню кількість до 10 тисяч. У Північній Америці ми збільшимо кількість Supercharger на 150% (лише в Каліфорнії додамо їх більше 1000)».

Велику станцію для зарядки електромобілів також планують найближчим часом збудувати в Норвегії. Однак не всі нові станції Тесла матимуть одразу 40 зарядок – в середньому їх буде 6-7. Чи зможе компанія досягти своєї мети у 10 тисяч зарядок вже до кінця 2017 року передбачити важко, адже при встановленні станцій можуть виникнути чимало труднощів і затримок, що пов’язані з дозволами від місцевої влади, роботою будівельників і комунальних служб тощо.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка