Tesla переведе всі зарядні станції на поновлювані джерела енергії

Tesla має намір перевести всі станції Supercharger на відновлювану енергію.

Про це у Twitter заявив Джастін Ланге, керівник Tesla в Середньоатлантичному регіоні, передає intelligentliving.co

«На даний момент станції Supercharger поставили 2,4 ТВт-год електроенергії, забезпечили 8,3 мільярда кілометрів без викидів, дозволили зекономити 334 мільйони галонів палива і компенсувати 6,6 мільярда фунтів CO2, - зауважив він. - Крім того, вся енергія наших зарядних станцій буде на 100% відновлюваною у 2021 році».

На переконання Джастіна Ланге, електромобіль повинен працювати на поновлюваних джерелах енергії. «Якщо житловий будинок обладнаний сонячними панелями та системою зберігання енергії, то електромобіль буде їздити виключно на «сонячній» електроенергії, якщо і громадська зарядка працюватиме на поновлюваних джерелах енергії, - пояснив він. - До кінця 2021 року так і буде, тим більше, що у Tesla також є власний бізнес у сфері сонячної енергетики».

Tesla постійно покращує і розширює мережу Supercharger. Деякі станції швидкої зарядки вже працюють на сонячній електроенергії, однак більшість живляться від мережі і від будь-якого джерела електроенергії, що належить місцевим ресурсам.

Деякі комунальні підприємства отримують електроенергію з чистих джерел енергії, і тому зарядні станції в їх мережах працюють на поновлюваних джерелах енергії. Наприклад, у Квебеку всі Supercharger Tesla живляться від гідроелектростанції Квебеку.

В даний час Tesla експлуатує понад 24 000 Superchargers у більш ніж 2700 точках по всьому світу. Ця нова ініціатива амбіційна, і вона зробить значний внесок у боротьбу зі зміною клімату.

В даний час Tesla керує найзначнішою глобальною мережею електромобілів, що складається з більш ніж 24 000 нагнітачів у більш ніж 2700 точках по всьому світу.

Ініціатива дозволить не тільки зробити значний внесок у боротьбу зі зміною клімату, а й значно скоротити витрати, зробивши водіння Tesla ще дешевшим.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка