Tesla перетворить газову електростанцію на потужну установку для накопичення енергії вітру і сонця

Tesla перетворить газову електростанцію Moss Landing у Каліфорнії у найбільшу систему зберігання «зеленої» енергії в світі.

Проект, який передбачає будівництво установки потужністю 1200 МВт*год, отримав одноголосне схвалення комісії з планування округу Монтерей, передає hightech.plus

Tesla отримала фінальний дозвіл на переобладнання застарілої газової електростанції на установку для накопичення енергії вітру і сонця, яка перевершить у 10 разів за своєю потужністю інший подібний проект компанії — Hornsdale потужністю 129 МВт*год у Південній Австралії.

Схвалення влади округу було останнім, що вимагалося для старту робіт на об'єкті. Наразі електростанція, яка колись обслуговувала величезну територію, поступово виводиться з експлуатації і виробляє близько 10% від колишніх обсягів енергії. Планується, що вже в березні на її території почнуть встановлювати 449 акумуляторів Megapack сумарною потужністю 1200 МВт*год.

Головним завданням установки буде накопичення енергії вітру і сонця. Систему, яка дозволить згладжувати піки споживання і поставляти електрику ночами і в безвітряну погоду, планують ввести в експлуатацію до кінця року.

Партнером Tesla у проекті стала Pacific Gas and Electric. Крім Moss Landing, вони ведуть роботи по створенню ще трьох систем накопичення енергії, які замінять кілька газових електростанцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: