Tesla назвала офіційних продавців Powerwall в Австралії

Компанія Tesla оголосила про прийняття довгоочікуваного рішення – початок продажів акумуляторної системи Powerwall в Австралії. Поширюватися новинка буде через місцевих рітейлерів Origin, Natural Solar і Simply Energy. Ще у вересні було оголошено, що продажі Powerwall розпочнуться в країні до 2016, але до цих пір не було ясно, хто буде цим займатися, повідомляє Мashable.com.

Великий австралійський енергетичний постачальник Origin буде продавати акумулятори Powerwall разом з інверторами і сонячними панелями як частина системи управління енергетикою для домогосподарств.

Ціна за цілий комплект становить 16,500 A$ (12,037 доларів США). Постачальник буде пропонувати модель «щоденного використання» на 7 кіловат-годин, але не буде пропонувати модель «резервного копіювання» на 10 кіловат-годин.

Однак представники Origin заявили, що зараз компанія не готова приступити до продажів Powerwall, і оговорюють разом з Tesla можливість розпочати продажі вже в 2016 році. 

Origin запевняють, що вони мають більш 400,000 клієнтів. Компанія пропонує зараз розміщувати замовлення на веб-сайті з установкою в лютому 2016 року. 

Natural Solar повідомили, що продадуть батареї Powerwall на 7 кВт-год з використанням гібридного інвертора Fronius включно за 13,990 A$ (10,196 доларів США) і повною установкою (плюс витратні матеріали). Споживачі вже можуть зареєструватися на веб-сайті компанії.

Simply Energy також дозволяє зацікавленим споживачам реєструватися на своєму веб-сайті, але не повідомляє публічно більш детальну інформацію щодо вартості. 

Представник Tesla сказав, що Австралія була названа «пріоритетним ринком» у зв'язку з великою кількістю споживачів сонячної енергії по всій країні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка