Тесла досягла рекордного обсягу накопичення енергії, в той час як «сонячний» бізнес занепадає

Tesla Energy відзвітувала про новий рекорд у сфері зберігання енергії. Протягом другого кварталу 2019 року компанія на 81% збільшила обсяг систем Powerwall і Powerpack, досягнувши показника в 415 МВт*год. Загалом системи зберігання енергії від Tesla встановлені в 50 000 точках по всьому світу, пише Electrek.

Рекордне зростання пов'язане з додатковими поставками елементів від Panasonic і збільшенням виробничої потужності Gigafactory 1. Тепер компанія може щорічно отримувати близько 28 ГВт*год акумуляторів замість 23 ГВт*год. Цього достатньо, щоб забезпечити як Model 3, так і системи зберігання енергії.

Разом з тим, темпи розгортання «сонячного» бізнесу Tesla продовжують знижуватися. Обсяги установки нових фотоелектричних систем в минулому кварталі знизилися до 29 МВт. Ці показники демонструють, що компанії поки що не вдалося успішно інтегрувати придбану три роки тому SolarCity, яка вважалася найбільшим виробником сонячних батарей в США. Втім, у Tesla стверджують про готовність істотно вдосконалити цей напрямок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: