Тернополяни написали вже 2 петиції з проханням встановити зарядні станції для електромобілів

У Тернополі пропонують встановити зарядні станції для електромобілів.

З такими петиціями 10 січня звернулися до міської ради два жителі обласного центру, передає TeNews.te.ua

Зокрема, Юрій Калиянк у своїй петиції зауважив, що на початок 2018 року у радіусі 70 км від Тернополя працює лише одна повноцінна станція для зарядки електромобілів, розташована на приватній території ресторану.

«Ще дві розетки у межах міста встановили підприємці у власних будинках, - розповідає він. – При цьому сусідні обласні центри, зокрема, Львів має 35 зарядних станцій для електромобілів, Хмельницький – 25, Рівне - 10, Луцьк – 8 та Івано-Франківськ - 6 електрозарядок тільки у межах міста».

За словами Юрія Калиянка, в Україні зростатиме популярність електромобілів, закон про зниження вартості розмитнення яких вступив з 01 січня 2018 року. «Сьогодні Тернопіль, який знаходиться на перетині доріг до Львова, Хмельницького, Рівного, Луцьку та Івано-Франківська, утворює "мертву" зону для електромобілів всередині Західної України, - наголошує він. - Зацікавленість до нас як відкритого, екологічного і туристичного міста знижується».

Юрія Калиянк просить мерію встановити хоча б одну станцію для зарядки електромобілів у центрі Тернополя. «Можна облаштувати першу електрозарядку на стоянці біля Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (біля "Молока"), - пропонує тернополянин. - При можливості необхідно оснастити зарядними станціями великі стоянки: біля торгово-розважальних центрів, пляж "Циганка", спальні райони міста".

Ще одну петицію щодо встановлення у Тернополі зарядних станції для електромобілів 10 січня написав Андрій Шуб'як. Тернополянин наголошує, що Україна посідає 5 місце у викристанні електромобілів. «Цей факт робить доцільним створення мережі безкоштовних/платних електростанцій у обласному центрі згідно зі стандартами ЄС», - підкреслює Андрій Шуб'як.

Для розгляду міськрадою петиції повинні за 30 днів набрати по 300 підписів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка