Тернопільщина виконала план по переведенню котелень на альтернативні види палива на 100%

В рамках економії природного газу Тернопільська область виконала план по переведенню котелень на альтернативні види палива на 100%.  
  
В цьому році області вдалося реалізувати 68 енергоефективних проектів, які дозволять зменшити споживання дорогого імпортного газу на 6,2 млн кубометрів (21%). Так, на 49 котельнях завершено роботи щодо заміщення блакитного палива альтернативним, на ще 19 об’єктах – реконструкція триває. Так, за кошти бюджетів різного рівня на альтернативні види палива "Тернопільтеплокомуненерго" переведено 14 резервних котлів на 14 котельнях області, реалізовано 22 проекта у закладах освіти і науки; 5 – у закладах охорони здоровя; 3 – у культурних закладах; 3 – у закладах соцзахисту населення.  Гусятинську та Борщівську центральні районні лікарні допомогли перевести на альтернативне паливо інвестори. 

Ще на 19 об’єктах ведуться роботи з заміщення газу та зменшення його використання шляхом модернізації теплогенеруючого обладнання теплопостачальних підприємств. Тернопільщина реалізує ці проекти за субвенційні кошти держбюджету, які у розмірі 12458,7 тис. гривень отримала на соціально-економічний розвиток окремих територій. На даний момент три об'єкти готуються до здачі в експлуатацію.

До того ж у області триває реконструкція котельні дитсадка в селі Гнилиці Підволочиського району, паливної Теребовлянського психоневрологічного інтернату та котла в дитячому ясла-садку N2 в м. Хоростків Гусятинського району, яка передбачає загалом встановлення чотирьох твердопаливних котлів. 

Ще чотирма об’єктами Тернопільщини, які мають бути переведені на альтернативні види палива у 2015 році, зацікавилась українська група компаній "Теплон", яка виробляє автономні високоефективні теплоакумулюючі комплекси для електроопалення промислових, соціальних та житлових приміщень.

При цьому, EcoTown вже повідомляв, що за період з 1 по 20 грудня Тернопільщина перевищила ліміт використання природного газу на 70%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка