Термомодернізацію будівель можна робити за «емісійні» гроші

«Емісійними» є гроші, отримані за програмою зменшення викидів емісійних газів, котрі утворюються від господарської діяльності, в т.ч при спалюванні палива для теплозабезпечення будівель. Таким способом в Польщі зменшують негативний вплив на довкілля і вирішують проблему вдосконалення стану будівель через термомодернізацію
                    
389 громадських будівель, в т.ч. школи, дитячі садочки, лікарні, університети, муніципальні адміністративні будинки, пройшли шлях впровадження теплозберігаючих та ощадних технологій. Фінансування цих заходів проведено за рахунок отриманих державою коштів за зменшення викидів СО2.


В результаті впроваджених способів економії теплової та електричної енергії, заплановано зменшення викидів СО2 в атмосферу у розмірі 49 тис. тон.

Інвестиції реалізовувались за програмою Системи Зелених Інвестицій (Green Investment Scheme, GIS). На реалізацію цієї програми призначено 23 млн.злотих. Серед модернізованих будівель є, між іншими, Політехніка в Глівіцах і Військовий Медичний Інститут у Варшаві.  

Кошти на інвестиції приходять в рамках системи GIS від продажу одиниць AAU (всесвітня система взаєморозрахунків при емісії парникових газів). Збільшення продажів вказаних одиниць у Польщі досягло 30% , при запланованих 6%. 

Станом на липень цього року підписано десять домовленостей для продаж одиниць AAU на суму 250 млн. злотих.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка