Тепло на альтернативних джерелах енергії коштуватиме 90 % від вартості тепла на природньому газу

За такі зміни до Закону України «Про теплопостачання» сьогодні проголосували у Верховній Раді 238 народних депутатів.

Відтепер підприємства, які виробляють тепло з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, розраховуватимуть тарифи на транспортування та постачання теплової енергії на рівні 90 % від вартості тепла виробленого з використанням природнього газу.

Підприємства, які виробляють тепло на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, когенераційних установках свої розрахунки по тарифу будуть затверджувати в НКРЕКП, всі інші - в органі місцевого самоврядування, того населеного пункту, куди постачається тепло.

Термін затвердження розрахованого підприємством тарифу складає 30 календарних днів.

Також передбачено, що ті тарифи, які вже затверджені для підприємств можуть бути переглянуті тільки на підставі звернення самого суб’єкта господарювання.

Крім того, Закон зобов’язуватиме органи влади щоквартально публікувати інформацію про встановлені ними тарифи на тепло, що виробляється з використанням альтернативних джерел енергії.    Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка