Таїландська школа на сонячних батареях витрачає на електрику всього 1 долар на місяць

Школа, розташована в лісах північно-східної провінції Таїланду, користується виключно сонячною енергією і витрачає на електрику всього один долар на місяць – це мінімальна плата за підключення до національної енергосистеми, пише Іnhabitat.

Школа навчає учнів самодостатності, а також вирощування екологічно чистих овочів на території шкільного саду, що потім використовуються для приготування страв у їдальні. 

Заснована в 2010 році, вона пропонує навчальні програми рівня середньої школи, а також такі предмети, як спіритизм, робота з населенням та академічні предмети, які включають в себе читання і письмо.

Учні також мають можливість безпосередньо спостерігати і взаємодіяти з фотоелектричними системами школи і застосувати свої знання і навички на практиці – у розробці «сонячних» проектів для громади. Один із таких проектів – будівництво мобільних систем сонячної зарядки, для підключення сільськогосподарських водних насосів. Проект дозволяє знизити залежність селян від тракторів, що працюють на газі. Школа також розробляє сонячні комплекти, щоб допомогти підвищити доходи школи і забезпечити її фінансову самодостатність.

 Сонячна школа також пропонує спеціальні навчальні курси для відвідувачів, які хочуть дізнатися, як поліпшити самодостатність в їх громадах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка