Таїланд заборонив одноразовий пластик з 2021 року

До числа країн, що почали боротьбу з пластиковим забрудненням, приєднався Таїланд. До 2021 року в країні заборонять виробництво і продаж пластикових мікрогранул, ковпачків і оксопакетів, що розкладаються. У 2022 році поза законом опиняться пластикові стаканчики, поліетиленові пакети, трубочки для напоїв і пінополістиролові харчові контейнери, повідомляє ZME Science.

Відповідно до зобов’язань компаній та урядів у всьому світі, Таїланд пообіцяв застосувати заборону використання одноразової пластмаси у 2021 році, застосовуючи покарання до тих, хто порушує нові норми. За даними Greenpeace, в Таїланді щороку використовується близько 75 мільярдів штук пластикових пакетів. Половина з них – від торгових центрів, супермаркетів та магазинів, а інша половина – від традиційних ринків та вуличних торговців.

Згідно з новим планом, клієнтам у універмагах і магазинах з наступного року більше не будуть надавати пластикові пакети для одноразового використання, замінюючи їх паперовими або тканинними пакетами. Десятки торгових центрів та магазинів, таких як 7-Eleven та HomePro, вже пообіцяли підтримку.

Довгостроковий план Таїланду – використовувати 100% переробленого пластику до 2027 року в різних формах, включаючи перетворення відходів на енергію. Зараз Таїланд посідає шосте місце серед країн світу, що найбільше забруднюють пластиком світовий океан.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: