Цукровий завод на Вінниччині запустив біогазову електростанцію потужністю 3,2 МВт

У Юзефо-Миколаївці(Вінницька область) цукровий завод ввів в експлуатацію біогазовий комплекс на буряковому жомі та силосі з подальшим виробництвом електроенергії.

Офіційне відкриття першої черги потужністю 3,2 МВт на базі ТзОВ "Юзефо-Миколаївська АПК" відбулося 28 листопада, передає ukrsugar.com

Голландська технологія отримання біогазу дозволяє переробляти не тільки відходи, а й вторинні матеріальні ресурси агропромислового виробництва з коефіцієнтом трансформації більше 75%.

Це перша біогазова електростанція в Україні, яка побудована і оснащена українським технологічним обладнанням на 65% по закордонним європейським ліцензіям. Обладнання виготовлено Козятинським машинобудівним підрозділом Української технологічної компанії. Біогазовий  комплекс перероблятиме мелясу, гичку, пожнивні залишки, силос, а головне - жом місцевого заводу, заводів Гайсина, Саливінки та Жданівки.

Реалізація проекту створила робочі місця для 50 співробітників та близько 500 працівників. Крім електроенергії, вироблятиметься теплова енергія та ефективне органічне добриво - активна біомаса мікроорганізмів та гумінових кислот. В біореакторі гумус формується за лічені дні. Добрива повертаються назад в ґрунт та відновлюють чорнозем. Переробка сировини на біогаз та органічні добрива може забезпечити заміну мінеральних добрив не менше як на 65%, що є надійним підґрунтям  для енергетичної та екологічної безпеки.

Електростанція на біогазі частково покриватиме енергетичні потреби цукрового заводу.

Планова проектна потужність другої черги комплексу складе 2 МВт.

ТОВ "Юзефо-Миколаївська біогазова компанія" інвестувала 11 млн євро у будівництво біогазового комплексу. Компанія також планує запустити біоетанольне виробництво.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка