Цієї зими теплові лічильники допоможуть економити на опаленні

Всі новобудови, котрі здавалися після 2005 року повинні мати можливість встановлення квартирного лічильника тепла. Контроль за реальним споживанням дає господарю квартири платити за реально використане тепло, можна економити на температурі кімнат, якщо це не порушує комфорт мешканців, і отримувати платіжки за тепло на меншу суму.

Такий лічильник можна встановити при горизонтальному розведенні труб системи опалення до квартири. В будинках старих серій використовувалась стоякова система подачі тепла і там неможливо встановити один лічильник на квартиру. 

Читайте також: Розробка вінницького винахідника зробить платежі за компослуги справедливими

Сам лічильник тепла не є пристроєм для економії. Він стає стимулятором економії. Фіксація кількості тепла дає власнику квартири звернути увагу на економію і провести необхідні ущільнення, понизити регулятори на радіаторах, що дозволить отримати комфорт при меншій кількості одиниць тепла, вказаній на лічильнику. 

Щоб встановити лічильник тепла, треба отримати дозвіл у балансоотримувача будинку. Потім підібрати лічильник та монтажну організацію, оформити проект і встановити лічильник. Варто вибирати ультразвуковий лічильник, котрий є надійнішим, хоч і дорожчим. 

Читайте також: Встановлення лічильника зменшує трати на компослуги до 4-х разів

Після прийняття лічильника теплопостачальником з підписанням угоди, квартира переходить на оплату тепла за реальними показниками споживання тепла.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка