Цехи "АвтоКрАЗу" опалюватимуть відходами від виробництва бортових автомобілів

На Кременчуцькому автомобільному заводі запустили в роботу лінію з виробництва деревних паливних брикетів.

Як пояснюють у ПрАТ "АвтоКрАЗ", нове виробництво, яке відкрили у рамках програми енергозбереження на поточний рік, дозволить підприємству економити ресурси і підвищити комфортні умови праці взимку, передає Кременчуцька газета.

Нове обладнання з переробки відходів деревини вартістю трохи більше 200 тис. гривень встановили на деревообробній дільниці цеху складання кабін.

«Паливні брикети будуть вироблятися з тріски і тирси, - пояснюють у ПрАТ "АвтоКрАЗ". – Нова лінія дозволить автозаводу позбутися витрат на утилізацію деревних відходів та забезпечити опалення виробничих цехів брикетами, тепловіддача яких у 1,5-2 рази вища, ніж у звичайної сухої деревини».

Надлишки біопалива АвтоКрАЗ має намір реалізовувати своїм працівникам. «Паливні брикети користуються неабияким попитом у зв'язку з високою вартістю газу та електрики», - зауважують на автозаводі.

Згідно з попередніми розрахунками, нова лінія окупиться вже протягом півроку. Терміни окупності безпосередньо залежатимуть від обсягів деревних відходів, які уворюються в ході виробництва бортових автомобілів і упаковки запчастин на експорт.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка