Цеглина у зливному бачку унітаза економить до 11 тис літрів води на рік

Один надзвичайно простий, проте дуже корисний винахід, святкує повернення у новій якості: екологічна ініціатива Drop-A-Brick з Сан-Франціско у Каліфорнії пропонує застосовувати цеглу для заощадження води.

Цегла має перетворити марнотратні туалети на екологічне диво внаслідок витіснення води і «обману» зливного бачка, що він повний по самі вінця, в результаті чого зливається значно менше води.

Модель розповсюдженого будівельного матеріалу розробники трохи модифікували. Замість важкої цегли з глини, яка може пошкодити бачок, застосуюється Drop-A-Brick ультралегкої форми: вага «цегли» з каучуку сягає лише 80 г. Щоб вона, незважаючи на свою незначну вагу, витісняла досить води, всередині знаходиться пудра з гідрогеля, яка при контакті з рідиною перетворюється на желеподібну масу і збільшує первинний об'єм до 200 разів.

За даними розробників, з цеглою у бачку кожен користувач здатен заощадити майже 2 літри за змивання. Перераховуючи на рік це дорівнює близько 11 000 літрам води на домогосподарство. 

5.png

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: