Світовий банк рекомендує інвесторам місто Тернопіль, як одне з найбільш готових до реформ у енергозбереженні

Школи і дитячі садки Тернополя знизили споживання газу на 25% завдяки використанню індивідуальних теплових пунктів протягом опалювального сезону 2014-2015 рр. 

Такі результати обласний центр отримав в ході модернізації енергоспоживання, яка здійснювалась за підтримки Світового банку і Європейського банку реконструкції і розвитку. До слова, незабаром за кошти ЄБРР у місті буде проводитися реконструкція теплопостачання та подачі гарячої води, а за кошти Світового банку - системи стічних вод та водопостачання, повідомляє tv4.te.ua

Зобов’язавшись зменшити до 2020 року споживання енергоносіїв та викидів вуглецю на 20%, Тернопіль наразі має намір впровадити проект термомодернізації житлових районів та підвищити енергоефективність у комунальних установах міста. 

Для залучення інвесторів у цю сферу мерія готує енергетичний баланс міста за методологією США. У червні Тернопіль може стати першим в Україні населеним пунктом, який отримає подібний документ. 

На додачу, Світовий банк рекомендує Тернопіль міжнародним інвесторам, як одне з українських міст, яке найбільше готове до впровадження реформ у енергозбереженні та теплопостачанні. Як результат, нещодавно представники посольства Данії та відомих данських бізнес-компаній, які працюють у сфері енергопостачання та енергозбереження, відвідали "Тернопільтеплокомуненерго" та "Тернопільводоканал", аби розглянути можливі спільні проекти.

Наразі Тернопіль сподівається на участь провідних енергетичних компаній Данії, серед яких "Kamstrup", "Grundfos", "AalborgEngineering", "Logstor", "Danfoss", у термомодернізації бюджетних установ та житлового фонду міста. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка