Світовий банк виділив $21,9 млн на видобуток геотермальної енергії на Карибах

Світовий банк виділив $21,9 млн для видобутку геотермальної енергії на Карибській острівній державі Сент-Люсія.

Проект схвалила Рада виконавчих директорів СБ, передає world-energy.org

Це грантове фінансування допоможе уряду Сент-Люсії оцінити життєздатність своїх геотермальних ресурсів для виробництва електроенергії і зміцнити ділові умови для приватного сектора в реалізації проектів в сфері чистої енергетики.

$21,9 млн будуть використані для підтримки розвідувального буріння, нарощування потенціалу, технічної допомоги та залучення у ринок, а також для підготовки жінок до роботи у галузі технічної енергетики, надаючи їм доступ до освітніх програм і можливостей працевлаштування.

Проект допоможе Сент-Люсії оцінити, як геотермальна енергія може зробити внесок у національний енергетичний баланс, пояснила Лілія Бурунчук, директор Світового банку по країнах Карибського басейну. «Чиста енергія з геотермальних джерел може підвищити надійність електромереж і знизити вартість імпорту нафти, при цьому перехід на відновлювані джерела енергії також знизив би вразливість Сент-Люсії до нестабільності ринків палива, - пояснила вона. - Майбутній розвиток геотермальної енергетики, заснований на заходах, що фінансуються цим проектом, дозволить знизити витрати на електроенергію для домашніх господарств і підприємств".

За даними Світового банку, високі ціни на електроенергію в Сент-Люсії стоять на заваді економічному зростанню, і більше 55% фірм вважають високу вартість електроенергії основною перешкодою для ведення бізнесу. Крім того, незважаючи на надійне електропостачання, країна як і раніше майже повністю залежить від дорогого імпортного палива для виробництва дизельного палива.

Забезпечення чистої та стійкої енергетики також допоможе країні досягти "зеленого" економічного підйому відповідно до Плану Сент-Люсії з відновлення економіки.

Проект розвитку сектору відновлюваних джерел енергії фінансується кліматичним фондом Канади з чистої енергії та лісів, Міністерством закордонних справ у справах Співдружності та розвитку Сполученого Королівства, Фондом чистих технологій, а також фондами Міжнародної асоціації розвитку (МАР).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка