Світовим банкам пропонують видавати кредити на виробництво пластику з вимогою захисту довкілля

Світові фінансові установи повинні зобов'язати компанії, пов'язані з виробництвом і поставками пластику, боротися із забрудненням річок і океанів.

Про це йдеться у звіті, опублікованому британським аналітичним центром Vivid Economics 7 січня, передає globaltimes.cn

«Найбільші світові банки за останні роки надали сумарно $1,7 трлн 40 компаніям, що беруть участь у поставках і виробництві пластмас, без будь-яких вимог щодо захисту навколишнього середовища, - пояснює глава Vivid Economics Робін Смейл. – Пропонуємо інвесторам поширити на ці компанії вимоги, які пред'являються проектам, пов'язаним з виробництвом і використанням викопного палива, бо фінансовому сектору зараз необхідно, щоб хтось виступив, сказавши: ми збираємося придивитися до пластику».

Відзначається, що найбільшими кредиторами виробників пластику є банки: Bank of America, Citigroup і JPMorgan Chase & Co. У Європі лідирують Barclays і HSBC.

Нагадаємо, США є світовим лідером за кількістю пластикових відходів. На американців припадає 17% від усього сміття з пластику.

В ООН відзначають, що з кожним роком для виробництва пластикової упаковки використовується все більше вторсировини. У 2019 році вміст вторсировини у пластиковій упаковці збільшився на 22%.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка