Суми підвищать енергоефективність чотирьох навчальних закладів за кошти НЕФКО

У трьох дитячих садочках та загальноосвітній школі Сум проведуть енергоощадні заходи за кошти шведських інвесторів.  

Пільговий кредит на впровадження енергоощадних заходів обласний центр отримає в рамках реалізації програми Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО. 

Чотири навчальні заклади, які мають найнижчий рівень енергоефективності, зокрема, дитячі садочки N2, N14, N22 та школа N29, були обрані за результатами моніторингу споживання енергоносіїв бюджетними установами міста у освітній галузі.  

Нині швейцарською компанією "Гронтмідж" спільно з київською компанією ТОВ "ФІАТУ" проведено енергетичний аудит згаданих освітніх закладів Сум.  

Протягом наступних 3-4 тижнів буде виготовлена проектно-кошторисна документація, яку потім необхідно узгодити з інвестиційним комітетом Північної екологічної фінансової корпорації. За словами менеджера НЕФКО Мікаеля Йонсона, Суми зможуть розпочати тендерні процедури вже наприкінці літа.

У країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Росію, Білорусію та Україну, НЕФКО інвестує у проекти, які спрямовані на покращення стану навколишнього середовища. Вибір здійснюється в результаті детального вивчення та економічного обґрунтування заявок на впровадження енергоощадних заходів.

Сьогодні портфель шведської корпорації включає близько 400 малих та середнього розміру проектів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка