Сучасні теплохвильові панелі заміняють газове опалення та прикрашають інтер'єр

Теплохвильові панелі стають інноваційним рішенням для економії коштів на обігрівання. За рахунок особливої конструкції вони мають комбінований принцип дії: інфрачервоне випромінювання для рівномірного прогрівання приміщення (60%) і конвекційне прогрівання для створення теплової завіси і відсікання притоку холодного повітря від вікон (40%). Такі панелі є реальною альтернативою традиційному водяному опаленню, котре забезпечується газом чи твердим паливом.

7.jpg

Переваги теплохвильових панелей досягаються при порівнянні параметрів ціна-якість-економія-комфорт. Практика показує, що опалення теплохвильовими панелями являється хорошим економічним рішенням, доступним кожному. За рахунок обігрівання поверхонь, а не об’єму повітря, комфортна температура в приміщенні досягається при меншій кількості витраченої енергії.

2.jpg

Значна економія (в 1,5-2 рази) досягається за рахунок менших капітальних затрат у порівнянні з традиційним конвекторним (водяним) опаленням – не потрібен котел, трубопроводи, теплоносій, дороге обслуговування. Система проста в монтажі і допускає повторне використання після демонтажу. Завдяки міцній системі кріплень електрична теплохвильова панель надійно тримається на стіні. А різні варіанти декорування панелі створюють ще й новий інноваційний стиль кімнати.

4.jpg

Використання терморегуляторів дозволяє автоматично задавати і регулювати температуру протягом доби і навіть тижня, в залежності від необхідності перебування людей в конкретному приміщенні. Кожен мешканець може підлаштувати комфортність температури приміщення «під себе» - встановлюючи відповідні параметри на регуляторі. 

5.jpg

В основному, для обігрівання 10 кв. м приміщення при висоті стелі 2,5 м потрібно від 0,5 до 0,9 кВт*год електроенергії. При правильних розрахунках і відповідних налаштуваннях терморегуляторів, система працює 5-10 годин на добу.

Системи променевого тепла не висушують повітря, не виділяють продуктів спалювання і водяної пари, не створюють в приміщенні протягів і циркуляційного пилу. Довгохвильове низькотемпературне променисте тепло абсолютно нешкідливе і комфортне. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка