Сучасні гаджети дозволяють знизити споживання енергії в будинку

Все більше уваги приділяємо новому тренду «енергозбереження», який приходить до нас від європейської спільноти. Виникає ціла підгалузь, яка займається оптимізацією постачання енергії, інноваційними аплікаціями, які дозволяють моніторити споживання енергії і керувати вибраними режимами. Такий підхід дозволяє економити 3-5% енергії, а для деяких споживачів навіть і до 20%.

Для цього, за допомогою комплексних ІТ-технологій потрібно керувати, контролювати та реєструвати параметри споживання енергії, і навіть прогнозувати споживання енергії. Нові технології доступні для використання в промисловості, банках, торгових центрах, в готелях, в громадських будівлях та в приватних квартирах та будинках.

Для досягнення економії енергії споживач повинен замовити встановлення пристроїв, які дозволять контролювати кошти, які витрачаються на отримання і витрати електроенергії, води, газу і тепла. Найістотнішими функціями системи є наступні:
- управління, контроль і запис параметрів поставки і споживаної енергії,
- зниження витрат на електроенергію за допомогою віддаленого доступу та автоматичного керування окремими ланками споживання,
- уникнути покарання за перевищення і можливі перевитрати (через SMS / електронною поштою).

Маючи таку нову технологію, можна вимикати всі електричні прилади в будинку одним дотиком екрану смартфону, навіть з далекої відстані від будинку. Маючи датчик руху в будинку отримуємо ще й свою охоронну систему.

3.jpg

Заклавши в систему ліміти споживання певних пристроїв, можна контролювати споживання енергії дітьми, які користуються PlayStation і отримувати попередження про перевитрати запланованого часу користування. Це дасть економію коштів і збереже здоров’я дітей.

Можна налаштувати графік вмикання та вимикання світла, передбачати зміни температури в різних кімнатах в різні періоди доби і тижня. Перелік потенціальних місць економії є дуже великим, особливо при використанні ІТ-технологій. Навіть можна дистанційно бачити стан в дитячій кімнаті, щоб переконатися у тому, що там все нормально.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: