Створюється сховище сонячної енергії

Фірма Фотон-Енергія (Photon Energy) у співпраці з фірмою надання послуг з передавання енергії BAI Group та Німецькою Агенцією Енергетики (dena) спроектували і встановлюють пілотну систему акумулювання електричної сонячної енергії. Цей проект дозволить використовувати сонячну енергію в місцях, котрі віддалені від мережі.
customers_telecommunications_link.pngДля передавання енергії буде використано систему акумуляторів загальною потужністю 215 кВт, котра буде заряджатися від сонячної електростанції з потужністю 39 кВт.

Читайте також: Акумулювання енергії за допомогою повітря
Якщо проект буде вдалим, успішно завершаться тестування, це буде моделлю для вирішення проблем з енергією для споживачів в Австралії та інших країн, котрі згруповані в невеликих місцевостях і знаходяться на значній відстані від основних мереж електропостачання.
Фотон-Енергія займається встановленням сонячних електростанцій на території Австралії.

Читайте також: Обычный гравий может совершить революцию в хранении "зеленой" энергии

Даний проект є частиною Програми Розвитку Відновлювальної Енергетики, котру впроваджує Німецька Агенція Енергетики. Співфінансується проект Міністерством Господарки і Енергетики (BMWi) в рамках ініціативи «Відновлювальна енергетика – вироблено в Німеччині». Використані технології, закладені в проекті, розроблені за допомогою німецьких спеціалістів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка