Створили дерево, яке роздає Wi-Fi

Як відомо, дерева за допомогою фотосинтезу переробляють сонячне світло в кисень. Фахівці ізраїльської компанії Sologic, мабуть, надихнувшись цим природним механізмом, створили дерева eTrees, які, "харчуючись" сонячною енергією, можуть роздавати інтернет через Wi-Fi, заряджати телефони і різні електроприлади.

Назвати eTrees деревами можна з великою натяжкою - нічого органічного в них немає. Стовбури металеві, а замість зеленого листя тут масивні сонячні панелі. Ці панелі протягом дня заряджаються від сонця і живлять електрикою USB-роз'єми в «стовбурі», Wi-Fi-маршрутизатори, фонтанчики з питною водою і невеликі інформаційні табло. 

Перші електронні дерева були показані кілька днів тому в Зихрон-Яаков в Ізраїлі. Але Sologic планує також продавати свою розробку в Китай і до Франції. 


Одне eTree коштує близько $ 100 000. Воно може генерувати до 1,4 кВт енергії. Цього, наприклад, вистачить для того, щоб одночасно зарядити 35 ноутбуків. 

Читайте також: Сонячні батареї допомагають людям на територіях уражених Еболою

Звичайно, eTrees не замінять звичайні сонячні панелі, але стати корисними і приємними для ока вуличними атрибутами можуть цілком. Правда, адміністраціям міст варто потурбуватися додатковими лавками навколо електронних дерев: охочих безкоштовно посидіти в інтернеті під відкритим повітрям напевно буде не мало.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка