Створено акумуляторну батарею, що заряджається за 6 хвилин та три дні тримає заряд

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту на чолі з доктором Джу Лі змогли створити акумуляторну батарею, для зарядки якої необхідно лише 6 хвилин, а заряд вона тримає протягом трьох днів, повідомляє ресурс TheKievTimes.ua.

Як пояснює команда вчених, акумулятор зберігає енергію в еластичних міні-гранулах, які здатні стискатись (з втратою енергії)  та розширюватись (для збільшення ємності заряду). Така технологія дозволяє новинці зберігати більше електроенергії, ніж інші звичайні акумулятори такого ж розміру.


Також для створення батареї розробники використали алюмінієві наночастинки, а не більш поширений графіт, тому вона потужніша традиційних аналогів. 

Хоча доктор Джу Лі запевняє, що процес виробництва таких акумулятор в промислових масштабах можна легко автоматизувати, однак про масові продажі у найближчий час мова не йде. Справа в тому, що процес отримання алюмінієвих наночасточок  дуже дорогий, хоча ціна самого алюмінія відносно невисока. 

Наразі команда науковців оформляє патент на свою розробку. Паралельно вони шукають спосіб зменшення вартості виробництва наночасток.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка