Студент із Запоріжжя, який переміг на конкурсі енергозбереження, отримає фінансування для проекту

Студент із Запоріжжя, який переміг на конкурсі енергозбереження, отримає фінансування для проекту

Проект студента Таврійського державного агротехнологічного університету Владислава Ломиша, який передбачає використання комбінованої енергоекономічної системи керування вуличним освітленням, впровадять в одному із сіл Токмакцького району Запорізької області.

Таку пропозицію переможець регіонального конкурсу "Енергоефективність та енергозбереження очима молоді" отримав від одного із членів журі - голови наглядової ради ТОВ "Токмак Солар Енерджі" Олександра Рєпкіна.  

Підприємець заявив про готовність профінансувати енергозберігаючий проект, який передбачає роботу вуличних ліхтарів лише за наявності прохожих, в разі його доопрацювання. За словами майбутнього інвестора, проект повинен передбачати використання сонячних батарей. 

В той же час 19-ти річний переможець конкурсу Владислав Ломиш готовий використати запропонований шанс і перевести проект з теоретичної у практичну площину. 

Друге місце в конкурсі "Енергоефективність та енергозбереження очима молоді" здобула студентка Запорізької державної інженерної академії Карина Левченко, яка презентувала проект будівництва школи із застосуванням енергоефективних технологій. Третє місце посіла студентка Запорізького економіко-правового коледжу Аліна Сєліна з проектом практичного використання енергії вітру. 

Як запевняють організатори конкурсу, більшість представлених на суд журі робіт мають досить високий рівень і можуть бути реалізовані не лише в Запоріжжі, а й в інших містах України.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка