Столиця Казахстану повністю перейде на світлодіодне освітлення

У Астані (Казахстан) соціальні об’єкти переведуть на світлодіодне освітлення до 2017 року. 

Таке рішення було прийнято столицею після реалізації пілотних проектів, які забезпечили 70% економію споживання електроенергії. 

Нині лампочки, які служать до 50 тис. годин, не б’ються, не мерехтять, не шкодять здоров’ю і не горять від перепадів напруги, користуються великим попитом у місті. Таке освітлення наразі активно встановлюють у навчальних і медичних установах Астани.

Як зазначає Аскар Турисбеков, головний інженер ТОО LED Solution – підприємства, яке забезпечує соціальні об’єкти столиці світлодіодною продукцією, у 2014 році в рамках пілотного проекту компанія замінила у п’ятьох школах Астани внутрішньокласове, коридорне та вуличне освітлення. 

Завдяки карті індустріалізації, яка передбачає співпрацю держави з бізнесом у виробленні інвестиційних рішень, підприємству, яке складається з невеликого цеху і 30 робітників, за два роки вдалось вийти на проектну потужність у 60 тисяч світлодіодних ламп, зауважує підприємець. Завдяки державній підтримці було закуплене японське устаткування, яке обійшлося у 200 тис. доларів. 

Ощадні світильники ТОО LED Solution на 70% складаються із сировини казахстанського виробництва. Примітно, що для освітлення власного цеху компанія ТОО LED Solution використовує вітроелектростанцію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка