Столичний метрополітен Індії інвестує у будівництво сонячної електростанції потужністю 500 МВт

Компанія DMRC (Delhi Metro Rail Corporation), що відповідає за метрополітен у столиці Індії, робить все можливе для 100% переходу на альтернативні джерела енергії. 

DMRC впевнені, що використання дешевої альтернативної енергії дозволить компанії відкрити нові горизонти фінансової та операційної ефективності. Оскільки наразі компанія вимушена купувати електроенергію у одного з комунальних енергетичних підприємств Делі, яке встановлює занадто високі тарифи. 

Нещодавно DMRC підписала угоду з індійською компанією, що займається розвитком сонячної енергетики, на предмет реалізації проекту зі встановлення сонячних панелей потужністю 500 МВт, повідомляє Сlean Тechnica

Очікується, що проект з будівництва нової СЕС для метрополітену міста Делі завершиться через 3 роки. При цьому станцію, скоріш за все, установлять у одному з сусідніх районів міста. Оскільки на території самого Делі місця для такого проекту недостатньо. 

Загалом, у перспективі, компанія очікує отримувати близько 1,000 млн кВт-годин електроенергії щороку від наземних сонячних електростанцій. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка