Столичний МакДональз встановив тепловий насос та енергоефективні вікна

Відкритий у Києві на Поштовій площі оновлений МакДональдз зменшить в рази споживання електроенергії та природного газу завдяки тепловому насосу, рекуператору та спеціальним вікнам.

Енергоефективне обладнання у ресторані, який працюватиме майже 18 годин і обслуговуватиме близько 4500 гостей на добу, встановили у ході реконструкції, інвестиції в яку склали понад 50 млн гривень, передає Наш Київ.

У закладі облаштували тепловий насос, який дозволить використовувати втричі менше електроенергії для підігріву води, та рекуператор, який більш ніж у два рази скоротить споживання газу для обігріву приміщення в опалювальний сезон.

Група київських архітекторів, яка займалася дизайном екстер'єру ресторану, віддала перевагу безрамному високоформатному склінню вікон, висота яких сягає до 8 метрів, а ширина - до 3 метрів. Таке рішення не лише дозволяє отримувати багато світла, а й завдяки склу зі спеціальним напиленням, яке не випускає тепло з приміщення, заощаджувати на опаленні у зимовий період, а влітку економити на кондиціонуванні. Такі енергоефективні вікна пропускають лише 28% сонячної енергії, тоді як звичайні – більше 70%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка