Стартап з Канади планує висадити мільярд дерев за допомогою дронів

Канадський стартап планує висадити за допомогою дронів 1 млрд дерев до 2028 року.

Flash Forest має намір використовувати нову технологію засівання та вивести спеціальне насіння, яке проростає швидше звичайних, передає hightech.fm

Для посадки дерев стартап планує використовувати важкий дрон власної розробки, який буде вистрілювати насінням з невеликої пневматичної гармати. Слідом за першим дроном буде летіти другий безпілотник, який розпилюватиме азот, добрива та інші поживні речовини для пришвидшення росту рослин.

Безпілотники сіятимуть вже проросле насіння. Як зазначають у компанії, такий підхід дозволить збільшити число «дорослих» дерев. Після того, як два дрона викинули насіння і обробили їх добривами, третій дрон буде раз на тиждень пролітати над засіяними територіями і стежити за ростом дерев.

Технологія, розроблена компанією, дозволить засівати території швидше, ніж традиційним способом. Представники Flash Forest стверджують, що метод дозволить відмовитися від додаткових витрат, які потрібні на вирощування саджанців у розсаднику протягом 12-24 місяців.

Зараз Flash Forest збирає кошти на реалізацію проекту на краудфандинговій платформі Kickstarter. На даний момент стартапу далося залучити близько $15 тис. з необхідних $50 тис.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: