Стаємо в чергу за коштами на енергозбереження

Питання енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії сьогодні цікавлять кожного. Вже в листопаді будуть перші великі рахунки за спожитий газ, котрий буде використовуватися під час опалювального сезону з 15 жовтня. Сьогодні ще є час оцінити варіанти оцінки стану системи опалення, визначити можливі кроки для модернізації, котра дасть зменшення споживання теплової енергії, особливо тієї, котра виробляється газовими котлами.

Важка ситуація буде і для комунальних та бюджетних підприємств. Тому варто звернути увагу на співпрацю України з Європейським Союзом, котрий реальними коштами допомагає зменшити залежність від газу.

В Україну перераховано два транші на суму 173,320 млн. грн в рамках програми "Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії". Це вказано в постанові Кабінету міністрів України № 165 від 4 червня 2014. Крім цього, є ще 324,802 млн грн. досі не використаних в рамках тієї самої програми.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі має тепер завдання провести заходи щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка