Сотні американських міст до 2035 року планують повністю перейти на ВДЕ

Днями конференція мерів міст США (U.S. Conference of Mayors – USCM) ухвалила резолюцію, про перехід на стовідсоткове енергозабезпечення відновлюваними джерелами енергії до 2035 року. У конференції взяли участь приблизно 1400 градоначальників, інформує Renen.

Резолюція продовжує розпочату в квітні кампанію «Мери за 100% чистої енергії», в якій беруть участь приблизно 120 американських міст. Якщо їм вдасться повністю перейти на «зелену» енергію, це скоротить викиди парникових газів, що за обсягом дорівнюють викидам п'яти найбрудніших штатів США. Ще у 250 американських містах прийняли резолюцію на підтримку електрифікації транспорту, видачі грантів на проекти в галузі енергоефективності та боротьби з кліматичними змінами.

«Затвердивши цей історичний документ, ми показуємо світу, що міста і мери очолюватимуть перехід від викопного палива до 100% чистої відновлюваної енергії», – заявив один з учасників заходу, мер міста Columbia.

Звісно ж, можливості міст щодо організації енергетичної революції обмежені, але від місцевої влади залежить чимало: зокрема, підвищення енергоефективності, просвітницька робота серед населення та розвиток розподіленої генерації на основі відновлюваних джерел енергії.  


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: