Сонячний бізнес розвивається дуже швидкими темпами

В 2013 році світовий ринок сонячної енергетики осягнув обороти у сумі майже 60 млрд. доларів. Такі дані надає дорадча фірма Frost&Sullivan.

За прогнозами цієї компанії і 2014 рік принесе збільшення, яке дозволить осягнути суму в  74 млрд. доларів. Цьому сприяють політичні рішення урядів багатьох країн, що і забезпечує ріст цього світового ринку. Зміна відношення до навколишнього середовища, модернізація електроенергетичних мереж є рушіями того, що збільшується рівень споживання сонячної енергії.  

Читайте також: Українські вчені розробили нанотехнологічне поглинаюче покриття для сонячних колекторів
Багато країн мають свої програми заохочення до розвитку цієї галузі. Передбачені зелені тарифи, тобто, купівля сонячної електроенергії за вищими цінами, ніж вона виробляється іншими постачальниками. Законодавчо закріплюють гарантовані тарифи на довгі періоди, щоб можна було чітко прорахувати бізнес-план інвестиції в сонячну електрогенерацію та отримати належний прибуток. Частина країн має програми компенсації внесених коштів, котрі інвестуються в цю галузь. Створюються і податкові пільги для виробників зеленої сонячної електроенергії.

Читайте також: 2 млн гривень – щорічний врожай з 1 га на Кіровоградщині
Аналізуючи цю ситуацію, Frost&Sullivan прогнозує, що в 2020 році всесвітній оборот ринку сонячної енергії досягне 137 млрд. дол. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка