Сонячну дахову електроенергію можна буде здавати в «камеру зберігання»

В Австралії заплановано ввести в дію з липня 2015 року першу чергу нової технології для виробників сонячної електроенергії під назвою GridCredits від Reposit Power. Для власників сонячних електростанцій на власних дахах нова технологія дасть подвійну економію. Система Reposit Power дозволить виробникам сонячної електроенергії зберігати надлишки виробленої електроенергії вдень, щоб скористатися нею пізніше.  

Першими зможуть скористатися такою системою мешканці Канберри, де група інвесторів і спеціалістів-енергетиків інвестує $100000. Система такої співпраці повинна змінити певні дії на ринку електроенергії.

Фактично утворюється ще один потужний гравець на ринку виробництва електроенергії, який буде складатися з потужностей електростанцій, розміщених на приватних дахах мешканців. Для зберігання електроенергії будуть використовуватися акумулятори, які будуть загальними для всіх приватників. В Канберрі буде шість таких місць зберігання, поєднаних в систему.

Австралійська Агенція відновлювальної енергії (ARENA) виділяє $445000 для початку фінансування створення нової системи відбору електроенергії (Reposit Power ) від дахових електростанцій для пересилання в загальну мережу, щоб збільшити ефективність використання отриманої сонячної електроенергії. До цього часу приватні виробники електроенергії не мали такої об’єднаної системи.

Також, можна буде продавати свою електроенергію, розмістивши пропозицію на ринку, щоб швидше повернути собі кошти за мікроелектростанцію.
 
Нова система передбачає контролювання і зберігання сонячної електроенергії, виробленої на приватних дахах. Це дасть можливість власникам виробленої електроенергії отримати повторний доступ до власних потужностей в піковий час, щоб зменшити навантаження на загальну мережу. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: