Сонячні проекти в європейських країнах

В Європі значна частина сонячних електростанцій будується у Великобританії, що стає великим кроком росту британського сонячного сектору. В цій країні протягом наступних 18 років передбачається ввести в дію потужності сонячних електростанцій в розмірі 4,8 ГВт.  Цього року тут ведеться будівництво дев’яти великих сонячних ферм. Сумарна потужність буде більшою 130 МВт. Ще понад 680 МВт сонячної потужності розподілено на 71 проект. Мінімальна потужність проектів 5 МВт. Проекти затверджені, оплачені і повністю готові до початку будівництва. Біля 250 великих сонячних проектів проходять стадію розробки і очікують дозволів від регулюючих органів країни. Аналітики прогнозують у Великобританії відміну державних пільг для сонячної енергетики. Таке рішення поставить під питання реалізацію багатьох проектів в цій країні. 

Ринок фотовольтаїки Франції проявляє особливу активність в секторі великих проектів, сумарна потужність котрих складає 974 МВт. На різній стадії знаходяться ці проекти. В позаминулому році відбулися тендери на реалізацію станцій 250 кВт на загальну потужність 515 МВт, але введена в дію тільки п’ята частина проектів.

Читайте також: У 2013 році сонячна енергетика перевершила вітрову

Італія також має «зелений» тариф на сонячну електрогенерацію. Проте минулого року це підтримало активний ріст масштабних фотоелектричних проектів.

Загальна кількість проектів в світовій сонячній енергетиці, будівництво котрих повинно завершитися в 2014-15 роках, складає 29 тисяч. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка