Сонячні і вітрові станції потужністю 770 МВт побудують для продажу електроенергії на цифровій платформі

У семи країнах побудують сонячні і вітрові електростанції загальною потужністю понад 770 МВт для продажу електроенергії на цифровій платформі Instatrust.

Проект реалізує німецька енергетична компанія Innogy, передає tass

Джерела енергії та відповідні проекти вже знаходяться в стадії розробки або будівництва. Електроенергія буде доступна для придбання корпоративним клієнтам з різних країн.

Платформа Instatrust належить DNV GL.

"Співпраця DNV GL і Innogy дозволяє забезпечити високий рівень довіри і безпеки інформації, поєднуючи покупців і виробників електроенергії на взаємовигідних умовах, - зазначила керівник глобального підрозділу Instatrust в DNV GL Кароліна Брун Ельфсен. - Даний крок дозволить всім учасникам угод знизити можливі торгові ризики і підвищити економічну ефективність проектів".

Передбачається, що реалізація енергії за допомогою цифрової платформи прискорить процес укладення договору купівлі-продажу і істотно спростить документообіг.

За даними Bloomberg NEF, у 2019 році корпорації більш ніж подвоїли обсяг енергії з альтернативних джерел, що закуповується аналогічним чином за допомогою договорів PPA (power purchase agreements). Загальний показник досяг рекордної позначки в 19,5 ГВт, або близько 10% світового обсягу відновлюваної енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: