Сонячні електростанції забезпечують 25% енергопотреб вінницького виробника креветок

Єдина в Україні ферма з вирощування тихоокеанської королівської креветки «Акваресурс +», що знаходиться у Жмеринці Вінницької області, живиться електроенергією, виробленою сонячними панелями. Опалюються виробничі приміщення пелетами з соняшникового лушпиння, пише Vinnitsa.info.

Підприємство запрацювало з минулого року, виробництво розташувалося у приміщенні колишньої хутряної фабрики. Будівля займає три поверхи. Тут встановлене обладнання — великі резервуари, заповнені водою. Робота на підприємстві повністю автоматизована, адже креветки потребують догляду і дотримання всіх умов. Температура у приміщенні завжди повинна триматися на рівні +34 °С, а вода максимально нагадувати морську.

Для енергозабезпечення виробництва «Акваресурс +» придбало генератор на 250 кВт та встановлює сонячні електростанції.

«У листопаді 2018 року запустили в експлуатацію дахову СЕС потужністю 600 кВт, зараз будуємо наземну сонячну станцію потужністю 200 кВт. Вироблена станціями електроенергія дозволить покрити до 25% енергопотреб підприємства», — розповів директор підприємства Петро Гижко.

Для опалення приміщень «Акваресурс +» купив українські твердопаливні котли, які працюють на пелетах з соняшникового лушпиння та деревини. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: