Сонячна зарядка для мобільного своїми руками

Львівський винахідник Віталій Мосейчук поділився способом, як зробити сонячний зарядний пристрій із сонячного садового ліхтаря на сонячній батареї. В результаті модернізації пристрій став багатофункціональним (4 в 1): сонячна зарядка для гаджетів (мобільних телефонів, смартфонів і планшетів) + світильник парковий сонячний + зарядка для акумуляторів (батарейок) АА від Сонця + знищувач комах на сонячній енергії. Модернізований пристрій має назву BudgetSolar.

1. Виплавляємо місце для USB на кришці під конвертер DC-DC

BudgetSolar - Виплавляємо місце для USB на кришці під конвертер DC-DC.JPG

2. Конвертер DC-DC

BudgetSolar - Конвертер DC-DC.jpg

3. Клеїмо порт USB до корпусу і суміщенням з отвором на кришці під конвертер DC-DC

BudgetSolar - Клеїмо порт USB до корпусу і суміщенням з отвором на кришці під конвертер DC-DC.JPG

4. Зєднуємо пайкою конвертер DC-DC з акумулятором та вимикачем

BudgetSolar - Зєднуємо пайкою конвертер DC-DC з акумулятором та вимикачем.JPG

5. Штатна батарея садового ліхтаря Li-ion формату АА на 3,2 вольта 250 mAh. 

BudgetSolar - Штатна батарея садового ліхтаря Li-ion формату АА на 3,2 вольта 250 mAh. В магазині таких не знайти....JPG

Зарядка від сонця працює через USB-порт на 5 вольт через перетворювач напруги DC-DC від сонячної батареї і (або) вбудованої літій-іонної батареї ємністю 250 мАг напругою 3,2 вольта. Сила струму заряду до 200 міліампер. Для швидкого повного заряду замало, але для підзарядки або зарядки на весь сонячний день - достатньо і без зв'язку завдяки пристрою ви не залишитеся.


Ліхтар включається автоматично при настанні темряви і управляється вбудованим датчиком освітленості. Протягом дня сонячні батареї заново заряджають вбудований акумулятор. Час повної зарядки вбудованої батареї становить близько 6 годин. Полностю заряджений акумулятор забезпечує роботу ліхтаря близько 8 годин.


Для туристів зарядка зручна і наявністю того, що знищує комах, які притягуються ультрафіолетовим світлодіодом і знищуються розрядом на металевій сітці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка